Pierwsze szkolenie Pałacu Kolorów zakończone!

by Dorota

To był wyjątkowy weekend! Wyjątkowe wizażystki, wyjątkowa atmosfera i wyjątkowa ilość kreatywności!!!:) Makijaże do łatwych wcale nie należały, ale dziewczyny dały radę!

OPINIE UCZESTNICZEK:

Jestem szczęśliwą absolwentką szkolenia organizowanego przez Dorotę:) Jestem pod wrażeniem Jej osobowości, charyzmy i artyzmu:) Rewelacyjne szkolenie!!! Wiele się nauczyłam, poznałam i dostałam sporo energii do nowych działań:))) – Agnieszka Światłowska (Zielona Góra)

Bardzo polecam szkolenia Doroty!! W ciągu dwóch dni można się nauczyć bardzo dużo, szczególnie, że po sporej dawce teorii mamy możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w praktyce. A sama Dorota jest osobą bardzo życzliwą i ciepłą. Dziękuję bardzo. – Katarzyna Bogucka (Szczecin)

Najlepiej wydane 500zł w moim życiu 🙂 Zarówno album jak i szkolenie bardzo inspirujące i motywujące. Polecam wszystkim, którzy kochają makijaż, ale boją się realizować swoje szalone pomysły. Dwa niezapomniane dni świetnej zabawy z niesamowitymi ludźmi 🙂 –  Martyna Zielińska (Gorzów Wlkp.)

Dałyśmy radę!! Przy takiej magicznej Nauczycielce nie mogło być inaczej! Przemiła atmosfera, odkrywanie tajników makijażu – co, kiedy, czym, zabawa kolorami, nauka techniki aż do bólu (Dorotka nikomu nie popuściła cugli). Te dwa dni szkolenia są dla mnie niezapomniane! Magiczne dwa dni! Dziękuję Ci Dorotko za niezapomniane chwile i Dziękuję Wam moje Drogie Koleżanki za sympatyczne towarzystwo! – Mariola Klimowicz (Poznań)

Aż szkoda że to tylko 2 dni. Krótko,ale treściwie:) Wspaniała atmosfera,towarzystwo i mentor oczywiście! Wiele nowych inspiracji i motywacji do odważnego działania.Tego oczekiwałam i się nie zawiodłam. – Sara Drabik(Szczecin)

POSTY Z TEJ SAMEJ KATEGORII: