Premiera czwartej edycji magazynu „Szczęście podaj dalej”

by Dorota

Premiera czwartej edycji naszego magazynu Szczęście podaj dalej już za nami!

Cała przepiękna sala kominkowa 13 muz wypełniona była po brzegi!
Ponad 160 uczestników słuchało o szczęściu w różnych odsłonach, w różnych aspektach, z różnych perspektyw.

Dziękuję wszystkim za przybycie i cudowną atmosferę.
A szczególnie wszystkim, którzy pomagali i uczestniczyli w organizacji wydarzenia – Agnieszka Flis-Plewik, Michal Hamera Maciej Milczanowski, Waldemar Kulpa, Janusz Janiszewski, Magdalena Tyczka, Olivia Ugha, Maria Radoszewska, Teresa Gotfryd, Andreas Goltz, Łukasz Nyks oraz wszystkim gościom, szczególnie tym, którzy przebyli daleką drogę z innych części Polski żeby przyjechać specjalnie na nasze wydarzenie

Mieliśmy okazję usłyszeć świetny wykład o psychokardiologii i o tym co robi z nami szlak szybki w mózgu związany z ciałem migdałowatym – w wykonaniu kardiolog Agnieszka Flis-Plewik.
Michal Hamera opowiedział z kolei o różnych absurdach w biznesie, w tym o „niedasiach”, i o tym, że „niedasie” można przekształcić w „da się”- trzeba tylko działać.
Maciej Milczanowski zaś mówił o tym, jak dobro może łatwo ulec złu w aspekcie psychologii społecznej oraz w jaki sposób zachować swoją perspektywę spojrzenia nie ulegając przy tym bezkrytycznie autorytetom.

Ja miałam z kolei ogromną przyjemność gościć Was wszystkich i słuchać z zapartym tchem. Podziwiam, że jesteście taką inspiracją dla wielu osób, które przyszły na premierę, by usłyszeć coś więcej o naszej ludzkiej naturze.
Mam nadzieję, że razem zgłębiając tajniki „bycia człowiekiem” dojdziemy wspólnie do większego zrozumienia natury ludzkiej, a co za tym idzie większego szczęścia wynikającego z prostego życia.

POSTY Z TEJ SAMEJ KATEGORII: