Zapraszam na wykład: Jak przekroczyć lęk, by żyć dobrze i z sensem? (08.06.2024) – Goleniów

by Dorota

Zapraszam serdecznie 8 czerwca do Goleniowa, na wydarzenie – „Siła jest kobietą – stawiam na siebie, stawiam na rozwój.” Będę miała ogromny zaszczyt występować przy boku wielu wspaniałych kobiet i wygłosić prelekcję o lęku i sensie życia. Dziękuję Joannie Tunkiewicz za zaproszenie.

Tytuł wykładu: Jak przekroczyć lęk, by żyć dobrze i z sensem?

Podczas wykładu przedstawiona zostanie struktura oraz mechanizm lęku, a także szybkie metody wyjścia z jego koszmarnej pętli.

Zostanie również poruszona tematyka wiążąca nadmierny poziom lęku z brakiem poczucia sensu życia.

Niezwykle istotne jest zrozumienie i uspokojenie lęku – ponieważ fizjologicznie, blokuje on płaty przedczołowe w mózgu, uniemożliwiając tym samym dostęp nie tylko do racjonalnego myślenia, ale i do ludzkiej świadomości, a także świadomego podejmowania decyzji.

Lęk/stres trzyma nas w kleszczach automatycznej reakcji walcz/uciekaj – przełączając nas na tryb PRZETRWANIA. Będąc więc w stałym lęku/stresie – nie ma możliwości przejścia na wyższy tryb rozumowania, rozważań nad sensem życia, nie mówiąc już o BYCIU.

W trakcie spotkania, porozmawiamy także o sensie życia i człowieczeństwie. Dotkniemy tematów najgłębszych – świadomości, obecności. Zastanowimy się również nad sposobami odkrywania egzystencjalnej głębi.

Bilety: https://carebaby.pl/produkt/sila-jest-kobieta

POSTY Z TEJ SAMEJ KATEGORII: