Spotkanie z Człowiekiem

by Dorota

Zapraszam na listopadowe „Spotkania z Człowiekiem” do Fanaberii na deptaku Bogusława w Szczecinie, już w najbliższą środę między godziną 11:00 a 13:00.
Będę tam siedzieć na kawce i spotykać się z tymi osobami, które będą chciały przyjść, pobyć, pogadać, pośmiać się lub nawet popłakać.
Wiele osób chciałoby się spotkać z drugim człowiekiem i porozmawiać na tematy niebanalne, te dotykające najgłębszych warstw naszego jestestwa; wyrazić swoje lęki, emocje czy bez etykiet porozmawiać o trudach życia, ale często po prostu nie mamy z kim.
Z wielu przyczyn nie chcemy iść do psychologa czy terapeuty, ale chcemy – czasem bardziej niż tlenu, bliskości z drugim człowiekiem, bez masek, z możliwością otwarcia się na własną głębię.

No i wpadłam na pomysł, że takie „Spotkanie z Człowiekiem” jest proste w organizacji. Nic nie kosztuje. Jest gratis.
Płacisz tylko za swoją „kawkę” czy co tam będziesz zamawiać.

Tak, że od tego tygodnia do końca listopada wpadaj na kawkę lub herbatkę do Fanaberia Republika Rozmaitości w środę w godz. 11:00-13:00.

Skąd ta idea?
Z potrzeby serca, z potrzeby dzielenia się. Na terapiach i szkoleniach spotykam się zarówno z licealistami, jak i biznesmenami, sportowcami, artystami czy emerytami. Większość z nas ma ten sam problem – brakuje nam kogoś, przed kim moglibyśmy pokazać swoje prawdziwe „ja”, a czasami po prostu pobyć z drugim człowiekiem. Tak, po prostu 🙂
Tak po prostu więc będę dla tych wszystkich, którzy często chcą wypić ze mną kawkę, a nie mają ku temu okazji.

POSTY Z TEJ SAMEJ KATEGORII: