Warsztat „Jak uspokoić lęk” w Energia Studio

by Dorota

Warsztat „Jak uspokoić lęk”, dla osób dorosłych, które zmagają się z niepokojem, stresem, lękiem, atakami paniki lub innymi trudnymi emocjami, za nami. Wraz z Magdą Prieditis uczyłyśmy:

– natychmiastowego przerywania stresu i błędnego koła lękowego za pomocą konkretnych technik opartych na aktualnej wiedzy z neurobiologii,

– szybkiego ucinania reakcji walcz/uciekaj,

– radzenia sobie z atakiem paniki i jego konsekwencjami – nieprzyjemnymi objawami z ciała (kołatanie serca, arytmie, drżenie mięśni, zawroty głowy).

Chciałabym podziękować wszystkim uczestnikom naszego warsztatu – to sama przyjemność pracować z takimi ludźmi jak Wy. Mam nadzieję, że zrozumieliście, iż walka z lękiem prowadzi tylko do większej wojny, w której na pozycji straconej niestety jesteśmy my sami.

Lęk można oswoić – wystarczy tylko wiedzieć jak, stosując pewne techniki, triki i wykorzystując różne paradoksy, by nie musieć wpadać w jego błędne koło.

Mam również nadzieję, że z przytoczonych dziś różnych technik, każdy wybrał coś dla siebie.

Madziu – współpracowanie z Tobą to czysta radość. Dziękuję Ci, że kolejny raz mogłyśmy poprowadzić wspólne warsztaty, i kolejny raz mamy taką samą, ogromną satysfakcję z dzielenia się wiedzą z innymi.

Chciałabym również podziękować Ani z Przystanek – przytulnej kawiarenki z Wołczkowa za pyszny obiad. Jak będziecie kiedyś w pobliżu, wpadnijcie na pyszne ciacho i kawę, nie będziecie żałować.

POSTY Z TEJ SAMEJ KATEGORII: