Zapraszam na warsztaty dla nauczycieli podczas konferencji „Spotkanie z innym” – Muzeum Narodowe Szczecin

by Dorota

Uwaga nauczyciele, edukatorzy oraz wszyscy, którzy są zainteresowani tematem, a sprawy edukacji nie są im obojętne – bardzo serdecznie zapraszam na wykład i warsztat w ramach konferencji „Spotkanie z innym”, które poprowadzę w przyszły weekend w Muzeum Narodowym.

Aby spotkać się jako nauczyciel z „innym” najpierw muszę spotkać się z sobą, zrozumieć siebie, aby zrozumieć drugiego człowieka. Jeśli tego nie zrobię czeka mnie wypalenie, frustracja i gniew. Co za tym idzie – obniżone poczucie własnej wartości, a nawet brak sensu…

Czy można inaczej? Na spotkaniu spróbujemy rozwikłać tę zagadkę.

Podczas wykładu przyjrzymy się podstawowym elementom psychologii pozytywnej, zastanowimy się również czy możemy je jakoś wpleść w proces edukacyjny.

Na warsztatach pogłębimy tematy z wykładu, dotykając również zrozumienia funkcjonowania emocji oraz uważnej rozmowy, która jest podstawą do dobrej komunikacji z drugim człowiekiem.

Wykład 23 listopada, w godzinach 10:15-11:30,
Warsztat 24 listopada, w godzinach 10:00-12:00
(Jeśli na warsztat nie będzie już wolnych miejsc, proszę się wpisać na listę rezerwową – z uwagi na duże zainteresowanie prawdopodobnie zrobimy jeszcze jeden termin w kolejną sobotę, 30 listopada).

Muzeum Narodowe, Muzeum Tradycji Regionalnych, Staromłyńska 27, Szczecin

Udział w konferencji i warsztatach jest bezpłatny.
Obowiązują wcześniejsze zapisy: Dorota Obalek-Bylak, tel. 797 400 438, d.obalek@muzeum.szczecin.pl

Organizator konferencji: Fundacja Artykuł 25

Więcej informacji o konferencji oraz jej program na: https://muzeum.szczecin.pl/edukacja/aktualnosci-edukacyjne/830-spotkanie-z-innym-konferencja-dla-nauczycieli-studentow-oraz-osob-pracujacych-z-dziecmi-i-mlodzieza.html

POSTY Z TEJ SAMEJ KATEGORII: