PREMIERA KSIĄŻKI „TOMIK TURBULENCJE. WSTAWANIE DUSZY Z POPIOŁÓW”

by Dorota

To był niezapomniany wieczór. Tomik Turbulencje popłynął wczoraj w świat…

Ogromnie dziękuję wszystkim gościom za przybycie na jego premierę, za fantastyczną atmosferę i ogrom ciepła jaki od Was dostałam.

Dziękuję za tyle miłych słów i za to, że tak bardzo zrozumieliście przesłanie mojej poezji i intencję stojącą za jej pisaniem.

To dla mnie ważna wiadomość, ponieważ pozwala mi potwierdzić, że to, co piszę jest zrozumiałe dla odbiorcy – co uważam jest niezwykle istotne dla każdego twórcy.

Niesamowite, niezwykłe podziękowania dla prowadzącej spotkanie, a osobiście mojej drogiej przyjaciółki Alicji Przeworskiej❤. Alu, to była prawdziwa radość przeplatać się z Twoim słowem.

Wielkie podziękowania składam na ręce mojego męża Pawła oraz wspierających mnie zawsze rodziców, szczególnie byłam wzruszona, gdy kilka słów publicznie – powiedział o mojej twórczości mój tato.

Bez moich najbliższych nie byłabym tym, kim jestem.

Ogromne podziękowania należą się też moim przyjaciołom, szczególnie Marii Radoszewskiej za wszelkie wsparcie zawsze, gdy go potrzebuję ❤.

Dziękuję również mojej teściowej Helenie Markowskiej (ja naprawdę mam fajną teściową), która jest obecna na wszystkich moich wydarzeniach.

Dziękuję również tym, którzy przybyli z innych miast, pokonując trudy podróży, tylko po to, by spotkać się z moim „słowem”.

To naprawdę był wielki honor móc do Was przemawiać ❤.

Dla tych, którzy chcieli być na premierze Tomiku Turbulencje, ale nie mogli dotrzeć – załączam poniżej nagranie do całego wydarzenia.

Podczas spotkania przeprowadziłam krótki wykład o tym, jak pozbyć się lęku oraz wykazałam z neuro-biologicznego punktu widzenia, dlaczego rozwój prawej półkuli jest tak ważny w odkrywaniu sensu życia i jaka jest w tym rola poezji. Nie obyło się oczywiście bez kilku wierszy .

Ogromnie dziękuję mojemu mężowi Pawłowi za nagranie, a Krzysztof Kramer za złożenie wszystkiego w całość 🙂

Oczywiście ogromne podziękowania dla prowadzącej – Alicja Przeworska i wspaniałego miejsca, jakim jest Między wierszami kawiarnia – księgarnia .

POSTY Z TEJ SAMEJ KATEGORII: